Rezerwacja

Wirtualny spacer

O Restauracji

Genesis + steak to niezwykłe miejsce na kulinarnej mapie Warszawy, specjalizujące się w wybitnych stekach. Nasz szef kuchni – Paweł Kibart, prywatnie i zawodowo jest miłośnikiem prawdziwych steków, dlatego w Genesis serwuje specjalnie wyselekcjonowane sztuki mięsa pochodzące z Polski, Irlandii, Ameryki, Argentyny i Hiszpanii. Oprócz doskonałego produktu, kluczowy jest dla nas sposób jego przygotowania.

Nasze dania serwujemy z pierwszego w Polsce wyjątkowego pieca Mibrasa - opalanego drewnem z aromatycznej polskiej wiśni i czereśni. Jeśli chcesz wziąć udział w wyjątkowej uczcie, Genesis+Steak jest jedynym właściwym kierunkiem.

.

Niezobowiązująca atmosfera, elegancki, nowoczesny wystrój pełen organicznych kształtów, inspirowany naturą, sprawiają, że można na chwilę zapomnieć o pędzącym świecie i przenieść się w innym wymiar doznań.

Genesis mieści się w wolnostojącym budynku, jedynym w swoim rodzaju na świecie, jeśli chodzi o konstrukcję i myśl architektoniczną. Posiada trzy kondygnacje. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane i posiadają zaawansowany system oświetlenia, dający wiele możliwości zmiany nastroju panującego wewnątrz. Restauracja przystosowana jest dla osób niepełnosprawnych.
 

Rezerwacja stolika